Luxury Studio / M Romancierilor

  • 40 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Luxury Studio / M Romancierilor Bucharest пропонують близькість до таких туристичних визначних пам'яток, як Piata Valea Ialomitei, що всього за 5 хвилин ходьби. Апартаменти розташовані на відстані приблизно 6 км від залізничного вокзалу Bucharest North та в межах 0.8 км від автовокзалу Posta.

Апартаменти оснащені ванною кімнатою, в якій є фен і рушники.

Повністю обладнана кухня з посудомийною машиною і кавоваркою є частиною зручностей для самостійного приготування їжі в цьому помешканні.

Політехнічний університет Бухареста знаходиться на відстані близько 10 хвилин їзди машиною від апартаментів, а Румунський Атенеум - на відстані близько 15 хвилин їзди машиною від місця. Luxury Studio / M Romancierilor мають першокласне розташування, зовсім неподалік від станції метро Бринкуші. Помешкання також розташоване в межах 1.1 км від парку Друмул-Таберей.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Luxury Studio / M Romancierilor Бухарест
Wow Park Drumul Taberei Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Wow Park Drumul Taberei Apartment

1.1 км від помешкання
USD 61 USD 55
за ніч
Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Apartment

1.2 км від помешкання
USD 89 USD 80
за ніч
Cosy Studio Near Mall Plaza
Ціна лише для моб. пристроїв

Cosy Studio Near Mall Plaza

8.5
Відмінно 74 відгуки
1.5 км від помешкання
USD 252 USD 227
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    "Бухарест-Отопені"
    21 км

    Залізничні вокзали

    The North Train Station
    4.9 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Набір для приготування чаю/кави

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 13:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в Luxury Studio / M Romancierilor?
      Звісно, Luxury Studio / M Romancierilor дозволяє розміщення з домашніми тваринами.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з посудомийною машиною і кавоваркою.
    • Квартира Luxury Studio / M Romancierilor розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Bucharest North розташований на відстані приблизно 6 км від квартири Luxury Studio / M Romancierilor.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    "Бухарест-Отопені"
    21 км

    Залізничні вокзали

    The North Train Station
    4.9 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Luxury Studio / M Romancierilor Бухарест

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити